PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33328}
7,7 61 248
ocen
7,7 10 1 61248
7,9 30
ocen krytyków
Dogville
powrót do forum filmu Dogville

Albo się spodoba albo się nie spodoba. Mi niestety nie, a szkoda, bo liczyłam na Arcydzieło po opiniach i szkoda trzech godzin.

Vopsie

ja nie wytrzymałem po godzinie ...

ocenił(a) film na 4
danielpiw23

Nic nie straciłeś. Ja dodatkowe 2 godziny życia, a początek tak i tak był lepszy niż koniec.

Vopsie

ale się zawiodłem .. oceniłem tu grubo ponad tysiąc filmów i zdarzyło mi się dać pare pał ale przynajniej obejrzeć całość ... ludzie ten film zachwalają a nikt nie ma odwagi wpisać się pod nim że był poprostu beznadziejny :/ dobrze że dwie godziny z życia uratowałem .. ;)

ocenił(a) film na 10
danielpiw23

Solidne argumenty widzę :)

nowhore94

to wyjątek... nie ma co argumentować

ocenił(a) film na 10
Vopsie

Fakt, na końcu mogła się zlitować nad mieszkańcami i z nimi zostać. Jeden z lepszych filmów jakie w życiu widziałem, jak dla mnie top 5!

użytkownik usunięty
fearyoursoul

Twoja opinia się nie liczy, ty jesteś od zaczepiania nieznajomych, wyzywania od wieśniaków i mądrzenia się. Wykapany tatuś, albo mamusia, bo na pewno nie wytryśnięty.Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 10

Chciałbym ci przypomnieć łaskawy panie, że moje zaczepianie polegało na zwrócenie uwagi pewnemu małemu człowieczkowi. Trzeba być hipokrytą by nazywać ludzi motłochem jeżeli mają odmienny gust filmowy. Później samemu biegasz za mną po forach i płaczesz jak dwunastoletnia dziewczynka. Mógłbyś przynajmniej wypowiadać się na temat filmów, które oglądałeś.
#Fanboy #Psychofan

użytkownik usunięty
fearyoursoul

Drogi Januszu, czy ja ciebie nazwałem motłochem? Uwagę możesz zwracać dzieciom, swoim kolegom z piaskownicy. Tym bardziej, że nie dałem ci powodu do zaczepiania mnie i wyzywania. Zjadłeś wszystkie rozumy i fakultety? Mam znajomego magistra, też spec od fakultetów, ciągle mi wciska kit, że jest nimfomanem, i też nie rozumie, pewnych spraw, pojęć, a do tego robi koszmarne błędy tak stylistyczne(tak jak ty:"...samemu biegasz...", człowieku, z jakiego miasta pochodzisz? Gdzie w Polsce tak się mówi? "Sam biegasz", jeśli już chcesz mi tak okrutnie dokopać.), jak ortograficzne. Jeśli więc uważasz, że masz prawo do sztorcowania i poprawiania innych, to najpierw sam się naucz pisać poprawnie zbudowane zdania. Sam fakultet nie wystarczy, trzeba jeszcze odrobinę chęci, żeby zrozumieć samemu(to jest prawidłowe użycie słowa "samemu") co się pisze. Zastanowię się jeszcze, czy chce mi się z tobą dalej pisać, bo twoje traktowanie mnie z góry i uważanie za idiotę, zaczyna mnie męczyć, tym bardziej, że zmarł dzisiaj ktoś kogo znałem, więc na razie nie mam ochoty na żarciki. Może za jakiś czas się odezwę, bo dzisiaj nawet z ciebie nie chce mi się żartować. Narazie.

ocenił(a) film na 7
danielpiw23

Ja też zasnelam po godzinie... film zdrowo pieprzniety. Jakby dział się w teatrze. Nie moje klimaty.

beciami

no dokładnie więcej z teatrem to wspólnego ma niż z kinematografią. również nie dla mnie :P

ocenił(a) film na 7
danielpiw23

Obejrzałam... wiesz co, polecam jednak. Film trochę groteskowy i dziwny, ale da się wytrzymać. Zakończenie ciekawe. Myślę, że można obejrzeć. Oceniłam film na 7. ;)

beciami

mnie nie przekonał :P

ocenił(a) film na 7
danielpiw23

Ale caly widziałeś?

beciami

tak, wszystkie filmy oglądam od początku do końca inaczej nie oceniam ;)

ocenił(a) film na 1
Vopsie

Mnie tez sie nie podobal. To raczej sztuka teatralna, a nie film. Z trudem zdzierzylam tyle czasu do konca i zawiodlam sie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones