PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837087}

Tacy właśnie jesteśmy

We Are Who We Are
7,3 5 125
ocen
7,3 10 1 5125
7,2 8
ocen krytyków
Tacy właśnie jesteśmy
powrót do forum serialu Tacy właśnie jesteśmy

Jakie to jest dobre. Jak płynie, niczym wino w upalne popołudnie. Powoli zdradliwie i nieubłaganie opanowuje głowę . Zdjęcia , kolory, niespieszna narracja. Oglądam to wśród deszczu za oknem i niemal czuję się jak na południu Włoch. Specyficzny klimat, świetna ścieżka dzwiękowa. Postaci które z jednej strony są strasznie irytujące (główny bohater), a z drugiej wzbudzają zainteresowanie a z czasem sympatię. Mam w domu nastolatka i może dlatego jest mi łatwiej wczuć się w klimat tego filmu. Zresztą serial mu się podoba (nie powiem kto najbardziej).
A co do tych wszystkich cycków i penisów. No cóż, tacy właśnie jesteśmy.

ocenił(a) serial na 1
lornemalwo

Ile zapłacili za pozytywny komentarz? Tacy właśnie jesteśmy, dlatego HBO cenzuruje kobiece genitalia bo przecież tacy właśnie jesteśmy.

ocenił(a) serial na 8
Meldondg_Lord

Co tu cenzurować. Po prostu penisa widać z daleka, jakby,, przypadkiem". A żeby pokazać vaginę to już trzeba się postarać ;)

ocenił(a) serial na 8
lornemalwo

Podzielam dużą część entuzjazmu, choć muszę dodać, że serial był kręcony w północnych Włoszech; w większości w Chioggii(Veneto), finał zaś miał miejsce w Bolonii(Emilia Romagna).

lornemalwo

Na szczęście nie wszyscy młodzi to patologia, bo też mam nastolatki w domu i w rodzinie, ale mają na tyle jeszcze rozumu w głowie, by od takiej patoli trzymać się z daleka (bo oczywiście tacy też się zdarzają, ale to na ogół "zasługa" ich rodziców)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones