PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651312}
7,4 876
ocen
7,4 10 1 876
Hit and Miss
powrót do forum serialu Hit and Miss

Nie rozumiem zachwytu

ocenił(a) serial na 3

Jak wszedłem na filmweb, żeby zobaczyć ocenę, patrzę a tu powyżej 7,5. Myślę, to może być dobry serial, jeszcze taki wątek awangardowy. Właśnie skończyłem ostatni odcinek i wydaje mi się, a raczej jestem pewien, że zmarnowałem 4 godziny z mojego życia. Kompletnie dla mnie bez polotu, nudny, więcej jest mięsa w parówkach niż akcji w tym filmie. Śmieszne sceny, tj. poród dziecka, zabijanie z totalną łatwością, ilość krwi po zabójstwie Johna, gdzie podczas rąbania jego ciała w stodole krwi prawie wogóle nie było. Spodziewałem się czegoś ciekawszego. Wątek wydawał się ciekawy, niestety zrealizowany bardzo słabo.

bonczo1

Skoro krew była w pokoju na szafie i dywanie, to wyciekła z ciała. W stodole nie miało co wypływać, a reszta zakrzepła.
Mnie zastanawia co innego. Skąd na brytyjskiej prowincji jest tylu klientów na usługi kilera. Skala przestępczych interesów chyba nie była tam tak wielka, aby opłacało się sięgać do tak drastycznych metod.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones