Patricia Clarkson

Patricia Davies Clarkson

7,7
17 192 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patricia Clarkson

I dziwie się ze jest tylko jden temat !!! w filmach "Wizyta u April" i "Zielona mila" zagrała swoje role wybitnie a na konci ma również takie dzieła jak "Daleko od nieba" czy "Good night and good luck"

Sidewinder

to prawda, ona jest znakomitą aktorką, ale w dzisiejszych czasach jak nie jesteś jakąś głupią blondyną to nie jest się docenionym.
Wystarczy spojrzeć na Paris Hilton takie beztalencie, a taka popularna, strasznie wkurzają mnie ludzie pokroju takiej Paris.

Sidewinder

popieram. uwazam rowniez, ze jest bardzo charakterystyczna - a niestety malo znana...
a moze to i dobrze..?

Sidewinder

Również uważam ją za wspaniałą i znakomitą aktorkę.Potrafi wcielić się w każdą rolę bardzo dobrze.Oglądałam ją w "Six feet under","Lars and the real girl","Dróżnik","Zielona mila" i w każdym z tych filmów zagrała wspaniale.

Sidewinder

Po raz pierwszy zobaczyłam ją chyba w "Dróżniku" i już wtedy zwróciła moją uwagę. Następne filmy z jej udziałem, które miałam okazję zobaczyć, tylko potwierdzały moją opinię, że jest świetną aktorką. Taką wyrazistą, przykuwającą uwagę - tak po prostu. Chwała jej za wybory projektów filmowych. To są zawsze ciekawe role, a na pewno z potencjałem - i to takim, który Patricia Clarkson potrafi wykorzystać, a czasem swoją grą nawet i do niego dołożyć. Uwielbiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones