Lauren Bacall

Betty Joan Perske

8,0
3 951 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lauren Bacall

Lauren Bacall
1 West 72nd Street
Suite 43
New York, NY 10023
USA

adres sprawdzony !

Catalina

http://img836.imageshack.us/i/obraz2lo.jpg/

czekałam równe dwa tygodnie. jest śliczny.

Gotowka

Gratulacje ! :-)

Catalina

I tym sposobem mnie skutecznie zachęciłaś, nie ma bata, teraz muszę też do niej napisać :D

Vivasco

oo, nawet zapomniałam, że tu pisałam, a nie dodałam tematu do obserwowanych.

dziękuje ; > zamierzam ponownie do niej napisać, tylko tym razem wysłać jakieś trzy zdjęcia. vivasco, napisałaś ? ^^ lauren naprawdę jako nieliczna szybko odsyła autograf. no i bardotka. ogólnie zamierzałam kolekcjonować autografy gwiazd starego kina, ale coś nie mają zamiaru mi odesłać tych zdjęć. szkoda, bo to naprawdę niesamowita pamiątka. no, może kiedyś jeszcze odeślą, ale coś za długo czekam. na dwa listy, które wysłałam w październiku i cztery, które wysłałam w styczniu.. no i jak tu mieć motywację ?

Catalina

Łał, gratulacje!

interplaygirl

dziękuje. ; > no więc, wysłałam te trzy zdjęcia tak jak zamierzałam i w przeciągu dwóch tygodni dostałam odpowiedź. ^^

Gotowka

Ja żałuję, że moja muza Audrey Hepburn już nie podpisze mi swojego zdjęcia...

Catalina

Wysyłając list załączacie znaczki zwrotne ?

OctoberRain

ja nie załączam. znaczki podrożały i kosztują teraz 5 zł D: jak poszłam wysłać 10 listów to prawie się przewróciłam kiedy usłyszałam ile muszę zapłacić. dołączając do tego koszty zdjęć, papieru i kopert.. wszystkie moje oszczędności na to idą, ale myślę, że warto. :3

Gotowka

a kupony międzynarodowej odpowiedzi załączasz? czy po prostu wysyłasz list ze zdjęciami i prośbą o podpis? słyszałam, że te kupony są potrzebne i inaczej nie dostanie się odpowiedzi.

sukitoitte

nigdy nie wysyłałam i dostałam odpowiedź od dziewiętnastu osób c: te kupony są po to, żeby dana osoba nie ponosiła kosztów wysłania listu, taki zamiennik znaczków. u mnie nawet nie ma ich na poczcie. duża część gwiazd nawet takie kupony odsyła z powrotem z autografami.

Gotowka

wielkie dzięki za odpowiedź :)

Gotowka

Cześć☺ czyje masz jeszcze adresy? Padalabyś mi je? Byłabym wdzięczna

Catalina

Adres dalej aktualny?

darkmarry

jak najbardziej, ale nie jestem pewna czy Lauren nadal odpisuje.

Gotowka

Mam nadzieje, że tak. Dzisiaj biorę się za pisanie listu.:)

darkmarry

no to w morde jeza chyba i ja sie skusze :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Brus

chyba już raczej nie... :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Brus

Napisz do kogokolwiek pod ten adres.Przecież to Dakota House.
Autograf jakiegokolwiek lokatora tej chaty jest cenny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones