Lars von Trier

Lars Trier

7,7
4 339 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Lars von Trier

Ogromnie go lubię za jego ciekawe podejście do tego, co robi, i oryginalność, której niekiedy bardzo brakuje w kinie. Mistrz swojego fachu i kropka!

lookazh

Czy ja wiem...

lookazh

Fajnie, że ktoś go lubi. Jak czytam te opinie naokoło o tym, że jego filmy są dla pseudointelektualistów i w ogóle dno dna, nuda, mająca tylko na celu zrobienie z człowieka głupka i zaszokowania go to mi zwyczajnie przykro. Gusta gustami, każdy może mieć inny, ale żeby od razu wiadro pomyj na głowę, bo komuś się coś podoba?

Cenię Von Triera za jego punkt widzenia. Jego twórczość po prostu do mnie przemawia. Z niecierpliwością wyczekuję kolejnych filmów.

lookazh

Ten pan to geniusz kina - to nie ulega wątpliwości. Trolle będą szczekać - niech szczekają. Niech tworzy jak najwięcej, bo jest genialny. Takiego oryginalnego, kreatywnego, bezkompromisowego, łamiącego schematy w kinie twórcy po prostu ze świecą szukać!!! Podobno ma jakiś nowy projekt - już nie mogę się doczekać!!!
hehe, odpowiadam na 13 letni post :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones