PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757450}
7,7 3 796
ocen
7,7 10 1 3796
6,2 9
ocen krytyków
Mr. Gaga
powrót do forum filmu Mr. Gaga

Porównując do Piny

ocenił(a) film na 9

Porównanie podyktowane jest to, ze to są dwa filmy o tańcu i choreografii, dwa najlepsze jakie widziałem (może jedyne). Pina to hołd wielkiej choreografce złożony przez jej tancerzy. Tu mamy żyjącego artystę i jego pracę nad zespołem. Pina nie ma w sumie akcentów biograficznych - pokazuje piękno, emocje, lekkość i plastyczność ludzkiego ciała poddanego wpływowi tańca. Gaga (taniec) natomiast jest cięższy, mroczniejszy, mniej jest w nim muzyki, poważniejszy, bardziej klaustrofobiczny, oszczędniejszy, brzydsza, bardziej pierwotny. Jeden kobiecy, drugi męski film o tańcu. Polecam.

ocenił(a) film na 8
Haal

Świeżo po seansie pojawiła się u mnie taka myśl, że w Pinie pokazany był taniec "duszy", u Naharina taniec "ciała". Oba filmy świetne i zdecydowanie warte obejrzenia. Jak dla mnie w Mr. Gaga za bardzo rwali sceny tańca - utrudniało to trochę odbiór i zrozumienie poszczególnych choreografii. Wielka szkoda, że nie zdecydowali się na pokazanie dłuższych fragmenty z występów.

Monidala

no chyba nie młody czlowieku nie znasz sie na kinematografii, jakbyś był fanem kina od początku jego istnienia i miał 89 lat(tak jak ja) i przeżył drugą wojne swiatową ipoł pierwszej(tak jak ja) to bardziej bys docenil ten film. jako specjalistka gorąco polecam film kapitan ameryka wszystciuteńkie filmiki z jego udziałem! jak dla mnie BOOOOOMBA!!!!!

dziekuje wszystkim za uwagę


całuski babcia fiona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones