PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7846}

Morderstwo w Orient Expressie

Murder on the Orient Express
7,3 15 578
ocen
7,3 10 1 15578
6,7 14
ocen krytyków
Morderstwo w Orient Expressie
powrót do forum filmu Morderstwo w Orient Expressie

Jak dla aktor był irytujący i zupełnie inny od tego książkowego,, czytałam że wielu nie podobała się jego gra, a autorce powieści tak..........

ocenił(a) film na 8
JLaw

No, ale ogółem Poirot to taki irytujący Francuz.
Widzisz co zrobiłem w tym zdaniu?

ocenił(a) film na 9
TheQac

Belg

ocenił(a) film na 8
kw1999

Jesteś pewien?

ocenił(a) film na 9
TheQac

Jak najbardziej

ocenił(a) film na 8
kw1999

skąd wiesz?

TheQac

https://pl.wikipedia.org/wiki/Herkules_Poirot

ocenił(a) film na 8
Kryychaa

Każdy może to edytować, a administratorzy wikipedii są znani ze swojej nierzetelności.
Poza tym, gdybyś znała przygody tego detektywa to byś wiedziała, że to jest powtarzający się żart z tym, że ludzie biorą go za Francuza. Umieściłem sugestię o tym w pierwszej wypowiedzi tu "widzisz co zrobiłem w tym zdaniu?", ale najwyraźniej poczucie humoru i wiedza ogólna jest w zaniku... :(

TheQac

Przeczytałem kilka powieści z Poirotem, ale dopiero teraz dowiedziałem się o żartach na temat jego narodowości. Nie sądziłem także, że to jest wiedza ogólna ps. Jestem mężczyzną :)

TheQac

ach ta mlodziez... za grosz poczucia humoru

TheQac

Przecież wiadomo to z książki :)

JLaw

zgadzam się , David Sutchet nie wem czy dobrze zapisalam nazwisko gra w serialu Poirota o wiele lepiej

JLaw

Może dlatego,że Agatha go po prostu nie lubiła ;) Mnie też denerwował,inaczej odbierałam go w książce...

ocenił(a) film na 7
JLaw

Rola Finneya za cholerę nie pasuje mi do książkowego Poirota.

ocenił(a) film na 8
JLaw

Przypominal mi pingwina który połknął kolek. Nie ruszał szyja,karkiem i był tak pozbawiony charakteru że oczy mnie bolały gdy na niego patrzyłam....

JLaw

No właśnie też przed chwilą czytalam że A. Christie się podobał! Najbardziej koszmarny Poirot jakiego widziałam. Jest zupełnie do siebie niepodobny,w sensie do siebie, jakim został opisany w ksiązkach:) Lubię D. Sucheta a najbardziej P. Ustinova.To są prawdziwi Poirot 'owie ale nie ten tutaj!

Wexa

Ustinov był aktorsko bardzo dobry, ale fizycznie zupełnie nie przypominał książkowego małego Belga

JLaw

Agatha Christie zmarła 2 lata po tym filmie, więc zbyt wielu Poirotów nie zobaczyła. Ustinov może i nie był podobny do książkowego, ale jakoś on najbardziej do mnie przemawia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones